REGULAMIN

 

Ceny

W cenę wliczony jest VAT wynoszący obecnie 23%.                                                                                                        Wszystkie oferowane przez nas produkty są w stanie nowym/nieużywanym.

 

Opcje płatności


- PayU
Nasza firma jest liderem płatności online w Polsce.
Nasza firma jest liderem płatności online w Polsce PayU to innowacyjne rozwiązania, dynamiczny rozwój i niezawodność. Od 2006 roku podbijamy rynek systemów płatności online nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Spółki z Grupy PayU działają w 17 krajach na 4 kontynentach, dostarczając ponad 300 wygodnych i bezpiecznych metod płatności: karty, przelewy elektroniczne, raty, odroczona płatność, cykliczna płatność, zapłata jednym kliknięciem.

- Płatność kartą
Koszt: 0 pln
Płatność kartą Visa lub MasterCard poprzez platformę partnerską DIBS, która zapewnia w 100% bezpieczne płatności kartą kredytową w Internecie. Wszystkie informacje są szyfrowane za pomocą SSL - 128 bit. Pieniądze są blokowane na Twoim koncie i przekazywane zwykle w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Wszystkie transakcje są przeprowadzane zgodnie z nową normą bezpieczeństwa 3D-Secure. 3D-Secure oznacza m.in., że klient poza danymi karty musi wprowadzić hasło, jako potwierdzenie zakupu.

- Trustly
Koszt: 0 pln
Trustly zapewnia bezpieczne, łatwe i szybkie płatności i przelewy bankowe między konsumentami, a e-sprzedawcami. Płatności i przelewy wykonywane przez Trustly odbywają się bezpośrednio. Korzystanie z Trustly jest zawsze darmowe i nie wymaga od Ciebie, jako użytkownika rejestracji.

Trustly obsługuje następujące banki: Credit Agricole, Alior Bank, iPKO, mBank, Getin Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, Bank Pekao, Bank Pocztowy, BGZ BNP Paribas ,Raiffeisen Polbank, eurobank i Santander.

Logujesz się za pomocą tych samych danych, które wykorzystujesz logując się do swojego konta. Trustly przeprowadza w Europie miliony transakcji, korzystając z najwyższych światowych protokołów bezpieczeństwa. Trustly, to pewny i bezpieczny sposób płatności, a zarazem instytucja płatnicza posiadająca zezwolenie Urzędu Nadzoru Finansowego, ważne w całej Unii Europejskiej.

Odwiedź www.trustly.com/pl, w celu uzyskania dalszych informacji.

 


Czas dostawy

Normalny czas dostawy wynosi 5-7 dni roboczych. 

 


Sposób dostawy

Zamówienia wysyłamy pocztą. 
Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia spowodowane przez firmy przewozowe. 

 


Koszt przesyłki

Koszt przesyłki 25 zł. Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 399 zł.

 


Gwarancje i reklamacje

My, jako Courtside kupujemy nasze produkty od europejskich generalnych dystrybutorów i jesteśmy autoryzowanymi hurtownikami wszystkich marek oferowanych do sprzedaży. W związku z tym oferujemy pełną gwarancję na wszystkie nasze produkty. Normalne zużycie, takie jak na przykład uszkodzenia powstałe na rakiecie w późniejszym okresie, nie są objęte gwarancją. Klient ponosi koszty wysyłki w przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uznana. Postępujemy zgodnie z prawem dotyczącym zakupów konsumenckich, sprawdź na: https://www.uokik.gov.pl/. Jeśli masz inne pytania dotyczące gwarancji i rękojmi, skontaktuj się z działem obsługi klienta: info@courtside.pl.

 


Prawo do odstąpienia od umowy 

Na courtside.pl masz prawo do odstąpienia od zakupu bez podania przyczyny, w ciągu pełnych 60 dni. Masz więc 60 dni od momentu otrzymania przesyłki (ustawowo 14 dni).

Termin upływa 60 dni od otrzymania towaru. Aby zmieścić się w podanym terminie odstąpienia, wystarczy przed upływem okresu odstąpienia wysłać wiadomość o zamiarze skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy na nasz e-mail. Nie musimy więc otrzymać zwracanego towaru przed upływem przysługującego okresu 60 dni, jednak jako kupujący, jeśli zamierzasz skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, powinieneś zwrócić swój przedmiot jak najszybciej po zgłoszeniu.

Jeśli zwrócisz zakupiony produkt zgodnie z powyższymi warunkami, zwrócimy wszelkie otrzymane od Ciebie płatności za zwracane produkty, włącznie z kosztami dostawy, jakie ponieśliśmy wysyłając towar do Ciebie. Zwrot zostanie dokonany bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od daty otrzymania przez nas zwracanego produkt. Zwrot zostanie wykonany przy wykorzystaniu tej samej metody płatności, która została użyta przez Ciebie w trakcie zakupu towaru, chyba że inne warunki zwrotu zostaną wyraźnie uzgodnione pomiędzy stronami. W każdym razie refundacja nic nie kosztuje.

Towary, które zostały wykonane na indywidualne zamówienie według specyfikacji konsumenta, są wyłączone z prawa do zwrotu.


Jako konsument masz prawo do sprawdzenia cech i funkcji produktu. Może to na przykład dotyczyć konieczności wyjęcia ubrania lub butów z oryginalnego opakowania, w celu przymiarki, jednak nie należy używać ich do ćwiczeń.

Nie należy również testować rakiety w grze lub usuwać osłon z tworzywa znajdujących się na uchwycie. Jeśli tak postąpisz, lub w inny sposób użyjesz kupiony u nas produkt, powodując zbędne ślady użycia, jako sprzedający zachowujemy prawo do stosownego obniżenia jego wartości, zgodnie z ustawą o umowach zawieranych na odległość. W zależności od produktu, utrata wartości może być znacząca, szczególnie wówczas, gdy został użyty do ćwiczeń.

 

Zwrot towaru

Chcę zwrócić towar i otrzymać zwrot pieniędzy

Skontaktuj się z nami, w celu otrzymania e-mailem dokumentów dotyczących zwracania towaru. Koszt wynosi 39 złotych i jest potrącany przez nas ze zwracanej kwoty. 

Zwracany towar należy zapakować w oryginalne opakowanie i wysłać pocztą na adres, z którego towar był odbierany. Należy pamiętać o podaniu numeru zamówienia i danych kontaktowych. Zamknięcie transakcji następuje w ciągu 60 dni.

Chcę wymienić towar na inny

Stosujemy tylko zasadę otwartego zakupu, więc jeśli chcesz inny produkt, to musisz złożyć nowe zamówienie. Zwracany towar przesyłasz do nas w wyżej opisany sposób.

Pamiętaj, że musisz zapakować zwracany produkt w opakowanie ochronne tak, aby zwracany towar i jego oryginalne opakowanie nie uległy uszkodzeniu. Na przykład pudełko na buty powinno mieć zewnętrzne opakowanie, aby uniknąć uszkodzenia w trakcie transportu.

 


Przesyłki uszkodzone i nie odebrane

W razie stwierdzenia uszkodzenia paczki, należy niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 7 dni, zawiadomić pocztę lub innego przewoźnika i złożyć reklamację. Nie odbieraj uszkodzonej paczki! Jeśli odkryjesz szkodę przed rozpakowaniem paczki, a szkoda ma taki charakter, że mimo uszkodzenia może zostać przekazana poczcie lub firmie przewozowej, powinieneś się z nimi skontaktować i złożyć reklamację. Skontaktuj się z nami w przypadku, gdy nie uda Ci się rozwiązać sporu z pocztą lub przewoźnikiem. 
Jeśli nie odebrałeś zamówionej przesyłki przed jej zwrotnym odesłaniem (paczka około 1 miesiąca, list 14 dni), obciążymy Cię kwotą 350 PLN związaną z naszymi kosztami obsługi przesyłek. 

 


Dane osobowe

Zamawiając od nas produkty wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie Twoich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Courtside/Racketspecialisten Norden AB (nr org. 556812-0538). Wszelkie przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Oznacza to, że przechowujemy wyłącznie dane osobowe, które są nam potrzebne do dostarczenia zakupionych przez Ciebie produktów i zapewnienia Ci najlepszej możliwej obsługi. Wysłane do nas e-maile będą np. przechowywane w celu łatwiejszego śledzenia zamówień i zapewnienia naszym klientom obsługi na wysokim poziomie. Dane osobowe są przechowywane tak długo, jak długo są potrzebne do zapewnienia Ci obsługi lub tak długo, jak wymagają tego przepisy, a następnie są usuwane.

W celu zrealizowania zakupu i dostawy zamówionych produktów niezbędne jest udostępnienie danych osobowych niektórym partnerom zewnętrznym. Tymi partnerami mogą być firmy transportowe i/lub firmy obsługujące płatności, np. Twój bank lub Klarna.

Twoje dane osobowe mogą być wykorzystane przez Courtside do działań marketingowych w formie np. wysyłania newslettera za pomocą poczty elektronicznej. Żadne dane nie zostaną sprzedane. Masz prawo do dostępu do Twoich danych, które są przez nas przechowywane, usunięcia ich (w niektórych przypadkach), przekazania ich innemu dostawcy oraz do korekty błędnych danych. Masz również prawo do tego, żeby przetwarzanie danych osobowych przeznaczonych do marketingu bezpośredniego zostało przerwane.

 

Courtside to część spółki Racketspecialisten Norden AB. Racketspecialisten powstał w 2008 roku i jest największym skandynawskim sklepem w kategorii sportów rakietowych. Działalność prowadzona z powodzeniem w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii przekonała nas w 2018 roku do otwarcia sklepu także w Polsce. 

Racketspecialisten Norden AB
Birger Dahlerus väg 12 HUS A6
176 69 Järfälla, Szwecja.
VAT: SE556812053801