O NAS

Courtside.pl może zaoferować każdemu, kto gra w tenisa, badmintona, squasha, tenisa stołowego i padla duży wybór wiodących marek, w bardzo konkurencyjnych cenach. Naszym celem jest umożliwienie łatwego zakupu, tak abyś mógł przeznaczyć swój czas na sporty rakietowe.

Courtside to część spółki Racketspecialisten Norden AB. Racketspecialisten powstał w 2008 roku i jest największym skandynawskim sklepem w kategorii sportów rakietowych. Działalność prowadzona z powodzeniem w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii przekonała nas w 2018 roku do otwarcia sklepu także w Polsce. 

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz długim okresem gwarancyjnym. Zawsze dążymy do tego, żeby zapewnić naszym klientom serwis najwyższej klasy. Dzięki temu, że kupujemy hurtowe ilości sprzętu związanego ze sportami rakietowymi, możemy zaoferować wyjątkowo niskie ceny.

My, pracownicy Courtside.pl mamy tak samo długie doświadczenie w aktywnym uprawianiu sportów, jak i w sprzedaży produktów do sportów rakietowych. Niektórzy z nas aktywnie ćwiczą, inni posiadają doświadczenie turniejowe. Niezależnie od dążenia do zaspokojenia ambicji, pasja do sportu jest naszym wielkim wspólnym mianownikiem.

Racketspecialisten Norden AB
Birger Dahlerus väg 12 HUS A6
176 69 Järfälla, Szwecja.
VAT: SE556812053801